İletişim +90 (252) 612 60 30

Slide background

Neden Yalıtım Yaptırmalıyız ?

isi-yalitimi-nasil-yapilir-751x600Isı yalıtımı, doğru ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış binalarda yaşam alanlarında hijyeni sağlar , rutubetsiz , kış mevsiminde daha sıcak, yaz mevsiminde daha serin bir yaşam ortamı sunar. Yaşam standardınızı maksimize ederek daha sağlıklı ve konforlu bir yaşam şansı sunması nedeniyle ısı yalıtımı mutlaka yapılmalıdır.

Isı yalıtımı sizin sağlığınızı koruduğu gibi ilaveten binanızın ömrüne de katkıda bulunmaktadır. Binanızın duvarları iç ve dış etkilerden yalıtıldığı için ömrü uzamakta ve sizi zamanla karşınıza çıkacak bakım ve onarım masraflarından kurtarmaktadır.

Ayrıca binanızı ısıtmada ve soğutmada edeceğiniz enerji tasarrufu ile ısı yalıtım sistemine ödemiş olduğunuz miktarı üç sene içerisinde tekrardan cebinize geri koymuş olacaksınız ve de oluşturduğu yüksek standarttaki yaşam kalitesi de ekstra kar olarak yaşamınıza yansımaktadır.

Yine tamamlayıcı bir şekilde çatı ve teraslarda yapılacak su ve ısı yalıtım uygulamaları ile iç mekanlardaki havanın verimliliği sürekli hale getirilerek, bireyler için üstün niteliklere sahip yaşam alanları oluşturulmaktadır.

Tüm bu nedenler doğrultusunda ve yasal bir zorunluluk haline gelmesi sebepleriyle ısı yalıtımı kendi iyiliğimiz ve ülke ekonomimiz için yapılmalıdır.

Fako Grup – Bina Yalıtım Hizmetleri olarak siz değerli müşterilerimize Enerji Kimlik Belgesi vererek binanızın yalıtımını belgeleme olanağını da sunmaktayız. Enerji Kimlik Belgesi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen sayfamızı ziyaret ediniz…

Scroll to Top