İletişim +90 (252) 612 60 30

Hizmetlerimiz / Yalıtım Hizmetleri

Fako Grup ile Enerjinizi Yüksek Tutun!

Konutlarımızı kışın soğuk yazın ise sıcaktan koruyan ısı yalıtım uygulamaları sergilediği performans ile 4 mevsim kalıcı çözüm sağlamaktadır. Rutubetsiz, sağlıklı ve konforlu bir yaşam ortamı sunmasının yanı sıra evlerinizi küf ve nemden koruyarak bakım ve onarım masraflarınızı asgari orana indirmektedir.

Dış cephe yalıtım uygulamaları, ısıtma ve soğutma giderlerinin %40-60 arasında azalmasına neden olduğu enerji tasarrufu ile 3 sene gibi kısa bir sürede yalıtım harcamalarınızı geri kazanmanızı sağlamaktadır. Isı yalıtımın ekolojik dengeyi korumaya yardımcı bir sistem olması ile birlikte Türkiye ve Avrupa standartlarına uygunluk göstermektedir.

NASIL YAPIYORUZ ?

Püskürtme Yöntemi İle Yalıtım (Kaplama)

Öncelikle Termal kamera ile yalıtım yapılacak bina, tekne, yat, catı vb. alanların ısı kaybına neden olan bölgelerini tespit ediyoruz. Nasa tarafından nano teknoloji ile üretilmiş ürünlerimizden kayıp değerlerine uygun yalıtım malzememizi seçiyoruz ve püskürtme yöntemi ile uygulamaya geçiyoruz.

UYGULAMA ALANLARI

Çatı Yalıtımı

Teras Balkon Yalıtımı

Dış Cephe Yalıtımı

İç Cephe Yalıtımı

Tekne – Yat Yalıtımı

Metal Yüzeylerde Yalıtım

Ahşap Yüzeylerde Yalıtım

Yalıtım Hizmetleri

Yalıtım Hizmetleri

Fako Grup ile Enerjinizi Yüksek Tutun! Konutlarımızı kışın soğuk yazın ise sıcaktan koruyan ısı yalıtım uygu... Devamı
Enerji Kimlik Belgesi

Enerji Kimlik Belgesi

Enerji Kimlik Belgesi Nedir? “Binalarda Enerji Performansı Yönetmeliği” ne göre düzenlenen ve zorunlu tutulan ... Devamı
Ürün Özellikleri

Ürün Özellikleri

EDPAİNT RP-PRIMER REDPAİNT RP-PRİMER- AKRİLİK ASTAR REDPAİNT RP-PRİMER (AKRİLİK ASTAR ) Mineral sıva, iç ve d... Devamı

Neden Yalıtım Yaptırmalıyız ?

Isı yalıtımı, doğru ve kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmış binalarda yaşam alanlarında hijyeni sağlar , rutubetsiz , kış mevsiminde daha sıcak, yaz mevsiminde daha serin bir yaşam ortamı sunar. Yaşam standardınızı maksimize ... Devamı

Scroll to Top